ЯКА НАСПРАВДІ ЗАРПЛАТА У СМІЛЯНСЬКОГО ТА ТРАМПА?

Останню добу в мережі інтернет йде жваве обговорення і порівняння заробітної плати генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського та Президента США Дональда Трампа

Останню добу в мережі інтернет йде жваве обговорення і порівняння заробітної плати генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського та Президента США Дональда Трампа

Нещодавно деякі ЗМІ повідомили, що згідно фінансового плану АТ “Укрпошта” вказано, що зарплата керівника Ігоря Смілянського в 2020 році становитиме 1 млн 886 тис 808 грн. Смілянський обурився, запросив всіх бажаючих журналістів до себе в офіс, щоправда аж на 12 лютого. Там він планує спростувати інформацію щодо своєї заробітної плати і якщо спростування вдасться то різницю в десятикратному розмірі обіцяє віддати на лікування онкохворих дітей. В противному випадку таку ж суму мають пожертвувати ті, що розносять цю інформацію, – каже Смілянський.
Тепер щодо Трампа. Сума 400 тис дол на рік вперше з’явилась у ЗМІ в 2016 році після інтерв’ю президента США телеканалу CBS. Саме тоді Трамп відмовився від своєї заробітної плати, яка на рік становила 400 тис дол США (так, ви вірно прочитали – відмовився) в користь благодійності. Щоправда зазначив, на його думку заробітна плата в президента має бути, тому залишив за собою право отримувати 1 дол на місяць.
Тому давайте будемо відверті, порівнювати доходи навіть не доцільно.
А тим часом люди часто згадують про життя найскромнішого президента в світі, його звати Хосе Мусіка. Хосе екс-президент Уругваю, живе на фермі, 90% своєї зарплати віддавав на благодійність (зарплата 12 тис дол).
“Мене називають найбіднішим президентом, але я себе бідним не відчуваю. Бідні – це ті, хто працюють тільки для того, щоб жити в розкоші. Їм весь час хочеться все більше і більше”, – Хосе Мусіка.

Тож нашим чиновникам та президентам є над чим замислитись у цьому житті.