«Як чоловік та офіцер»: Кива запропонував роботу помічниці звільненого замміністра Ігоря Гарбарука, яка опинилася в центрі скандалу

Скандальний народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива запропонував роботу помічниці колишнього заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука Христині Тишкун, яка опинилася у центрі скандалу через відверте вбрання на зустрічі з мером Львова.

Про це Кива написав у своєму Telegram. «Заступника міністра освіти Гарбарука, чию помічницю зуміла оцінити вся Україна, — звільнили! Я так розумію, помічниця залишилася без роботи», — написав він.

За його словами, «як чоловік та офіцер», він не може «залишити в біді дівчину і готовий їй запропонувати більш перспективну посаду помічника у своєму апараті».

«Ми зобов’язані допомагати тим, хто потрапив у біду», — написав він.

Нагадаємо, у вівторок, 28 грудня, уряд України звільнив з посади заступника міністра освіти Ігоря Гарбарука.

Таке рішення Кабінет міністрів ухвалив через скандал з вбранням помічниці чиновника Христини Тишкун під час його візиту до мера Львова Андрія Садового.

Після публікації фото з цієї зустрічі в соцмережах спалахнула дискусія з приводу того, чи припустимий такий відвертий стиль на офіційних заходах.

Читайте нас у Telegram.