ЯК БУТИ ДІВЧИНОЮ ГЕЙМЕРА? ТИЖДЕНЬ 1

Привіт, мене звуть Даша і до недавно (два роки відносин) мій хлопець серйозно захопився іграми. Він і раніше іноді "залипав", але зараз це зайняло більшу частину його життя. Тепер його хоч за вуха тягни - не змусиш зробити перерву. Ти теж задрот і перебуваєш у відносинах? Тоді я допоможу тобі зрозуміти, як бути твоєю дівчиною) Поїхали

Понеділок.  Перший день тижня та нового життя, після вихідних відчуваєш себе відпочившим і натхненним, хочеться встати і творити, в місті вже віє робочою атмосферою, але, замість співу птахів, в 6 ранку я чую: “у кого є п’ятірки, я знайшов топ м-ку ” від Роми, який ще навіть не лягав спати. 

До слова, знайомтеся: Рома – мій хлопець, йому всього 23 роки, тому ні про яку роботу, очевидно, мова не йде, нехай моя “дитина” грає, адже перші 40 рочків дитинства чоловіка – найскладніші … Поява PUBG в родині внесла більше  коректив, ніж поява собаки.  Хвостика звуть Бакі й тепер тільки він кличе мене на побачення в парк.  Якраз настав час виходити.  Прогулянка довго не затягнулася, коли я проходила повз наших вікон – почула плач “дитини”, яка хоче їсти.  Рома попросив приготувати омлет, але нічого не вийшло, у нас в будинку не виявилося яєць.))

На щастя, його вуха все ще не зрослися з навушниками і у мене є шанс встигнути попросити його зганяти в магазин, поки він в лобі.  Попросила хліб, яйця, молоко і щось смачненьке до чаю.  Приніс.  Чіпси, колу, смаколики і .. Бінго!  Яйця!  Після їжі у “дитини” почався денний сон, який тривав до вечора.  Коли місяць почав освітлювати небо – мій кібер-перевертень перетворився на людину і ми просто чілили (відпочивали, – ред) за переглядом стендапів на ютубчіку, поки я не заснула.

В цілому вівторок, середа та четвер пройшли непомітно, не рахуючи пари зламаних нігтів в спробах відкрити двері, що замкнулися за мною, поки моя “дитина” грала каточку в навушниках.

У п’ятницю нам зателефонувала мама Роми.  Сказала, що завітає ближче до вечора в гості, привезе 23-х річній “дитині” поїсти.  Звичайно ж, всі мої плани в цей момент змінилися на “топ-5 способів прибрати квартиру після торнадо за 20 хвилин”.  Думаєте, Рома мені не допомагав?  Що ви, він старанно піднімав ноги, коли я під ним пилососила!  Справедливості заради, мушу зазначити, після візиту мами він вимив весь посуд.

Нарешті вихідні!  Раніше по суботах ми ходили гуляти, найчастіше в кіношку або кальянну, але, через те, що з недавніх пір я – дівчина геймера, тепер ми ходимо в АТБ в режимі “Швидше, поки праки не почалися !!!”

Неділя – сімейний день, тому Рома грає не в ліжку, а в тій кімнаті, де я займаюся своїми справами.  Відмінний видався тиждень!
Автор: Anastezia