[:ru]Как боролись с трагедией в Калиновке. День второй.[:ua]Як боролись із трагедією у Калинівці. День другий. [:]

Ввечері 26 вересня у селищі поблизу Вінниці пролунати вибухи на складах із боєприпасами та зброєю. Зведення новин за 27 вересня.

[:ru]

9.40 – Глава военной прокуратуры Украины Анатолий Матиос опроверг информацию о диверсионных группах в Калиновке Винницкой области. Об этом он заявил на брифинге.

Но журналист и военный эксперт Юрий Бутусов вчера в 00.36 опубликовал пост о высокой вероятности террористического акта, ведь Калиновка – это 4-й взорванный склад с боеприпасами за последние 2 года.

12.00 – ситуация в Калиновке спокойная, взрывы почти утихли, но боеприпасы еще тлеют. Местным жителям еще не позволят вернуться в свои дома.

14.35 – ДСНС сообщает, что автотрасса открыта, однако проезды к селам восстановят сегодня в 15.00, зато движение по железной дороге до сих пор невозможно. Воздушный транспорт не может летать около складов, но уже разрешены перелеты в радиусе 12 км.

Информации о погибших по-прежнему не зарегистрировано.

15.00 – Владимир Гройсман написал на Facebook, что территория вокруг складов уже полностью очищена от взрывоопасных предметов. ДСНС сообщает, что местные жители могут возвращаться к своим домам.

17.00 – движение по трассе Житомир-Могилев-Подольский – восстановлено.

17.00 – сообщение ДСНС о том, что уже восстановлено газоснабжение и связь в некоторых районах вокруг эпицентра взрыва. Школы и детские сады начнут работу только после 2 октября.

[:ua]

9.40 – Голова військової прокуратури України Анатолій Матіос спростував інформацію про диверсійні групи в Калинівці Вінницької області. Про це він заявив на брифінгу.

Однак, журналіст та військовий експерт Юрій Бутусов вчора о 00.36 опублікував пост про високу ймовірність терористичного акту, адже Калинівка — це 4-й зірваний склад з боєприпасами за останні 2 роки.

12.00 – ситуація в Калинівці спокійна, вибухи майже вщухли, але боєприпаси ще тліють. Місцевим мешканцям ще не дозволять повернутися до своїх домівок. 14.35 – ДСНС повідомляє, що автотраса відкрита, однак проїзди до сіл відновлять сьогодні з 15.00, натомість рух залізницею досі неможливий. Повітряний транспорт не може літати близько складів, але вже дозволено у радіусі 12 км.

Інформації про загиблих як і раніше не зареєстровано.

15.00 – Володимир Гройсман написав на Facebook, що територія навколо складів вже повністю очищена від вибухонебезпечних предметів. ДСНС повідомляє, що місцеві мешканці можуть повертатися до власних домівок.

17.00 – рух трасою Житомир-Могилів-Подільський — відновлено. Рух залізницею відновлено.

17.00 – повідомлення з ДСНС, що вже оновлено газопостачання та зв’язок у деяких районах навколо епіцентру вибуху. Школи та дитячі садочки розпочнуть роботу лише після 2 жовтня.

[:]