Я не очікувала, що куріння в метро викличе обурення у народу, – киянка

Порушникам загрожує штраф від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Правоохоронці знайшли молодих людей, які вирішили покурити під час пересування у столичному метрополітені. Співробітники поліції вже встановили особи правопорушників та притягнули їх до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину та дрібне хуліганство.

Під час моніторингу мережі інтернет на одному із сайтів співробітники управління поліції в метрополітені виявили відео, на якому парубок з дівчиною під час поїздки у вагоні метро курять цигарки.

Дана подія була зареєстрована в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення управління поліції в метрополітені, інформує сайт Національної поліції.

Ми опрацювали записи з камер відеоспостереження та встановили маршрут руху ймовірних порушників правопорядку у столичній підземці. Вже після зібраної інформації за прикметами встановили їх місцезнаходження та згодом затримали хлопця, а потім дівчину. Свій вчинок вони пояснили, що курили цигарки та знімали відео задля розваги, аби потім його викласти до соціальної мережі“, – начальник управління поліції в метрополітені Михайло Ніконов.

Зі слів дівчини, вона не очікувала, що її поведінка викличе обурення у киян. Хоча сама зізналася, що виклала відео у мережу instagram. На разі акаунт киянки після інциденту видалено.

Підписуйтесь на наш канал в телеграм https://t.me/kyiinform

Відносно порушників – 21 – річна дівчина та 24 – річний хлопець склали адміністративні матеріали за ч. 2 ст. 44-3 (Порушення правил карантину людей) та ст. 173 (Дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Їм загрожує штраф від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, правоохоронці провели з ними профілактичну бесіду, аби в майбутньому вони не вчиняли такі дії.