Виступи Російського театру припинені через війну з Україною

Виступи Російського державного театру балету та опери скасовані у Харрогейті через вторгнення в Україну.

Лідер ради Річард Купер заявив, що захід у міському конференц-центрі в жовтні не відбудеться через «жахливу» війну.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на BBC World.

Минулого тижня перед початком вторгнення компанія виступала в Королівському залі міста Північний Йоркшир. Рада заявила, що готова прийняти біженців, які тікають з країни.

Консервативний радник Рікард Купер сказав, що з ним зв’язався депутат від Харрогейта Ендрю Джонс і попросив подивитися, яке житло можна запропонувати, якщо район попросять допомогти, повідомляє Служба звітів про місцеву демократію .

Він сказав: «Пан Джонс написав прем’єр-міністру та провів з ним переговори щодо збільшення пропозиції Сполученого Королівства українським біженцям. Він попросив нас переглянути наш житловий фонд та житлові асоціації, з якими ми співпрацюємо, щоб переконатися, що ми зможемо зіграти свою роль у розміщенні українських біженців, якщо і коли нас про це попросять. Як ми зробили з сирійськими та афганськими біженцями, ми готові зробити все, що від нас попросять – і навіть більше – щоб привітати українців, які рятуються від цієї жахливої ​​війни».

Пан Купер також намагався запевнити, що рада не має прямої участі чи інвестицій у жодних російських компаніях.

Він додав: «Я можу запевнити членів у тому, що Рада району Харрогейт не має позик у російських банках, наші фонди власності інвестуються лише у Сполученому Королівстві, і ми не маємо акціонерного капіталу, інвестованого в російські компанії. Ми також не закуповуємо жодних послуг безпосередньо у російських компаній».