Виступ президента України. Перші тези

Тези із виступу президента України Володимира Зеленського. Частина 1

ВВП 30 млрд дол, найвищий показник з 2013 року. Малий та сер бізнес отримав 70 млр грн.

Законопроєкт про економічний паспорт українця. До 10 грудня згідно цього, плата за використання надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей громадян України. По досягненню повноліття ці кошти діти зможуть використати для навчання чи придбання житла в Україні. І тепер олігархи стануть інвесторами в майбутнє дітей. З чим я їх і вітаю.

Мінімалка від сьогодні 6500 грн. Середня зарплата у доладному еквіваленті перевищила 500 дол на місяць. Зарплата лікарів зросла вдвічі і складатиме 20 тис грн, середня 24 тис грн. Ми вперше починаємо гідно ставитись до лікаря.

Бюджет на медицину збільшився вдвічі. Відремонтовано 600 сільських амбулаторій. 24 лікарні розпочинаємо реконструкцію.

Сектор оборони перевищить 320 млдр грн. В цих рамках: ракетна програма, флот, кібервійська. Вперше завод із виготовлення сучасних дронів. РНБО вперше почала займатись безпекою та обороною держави. Ми робимо це без допомоги та підтримки і розраховуємо лише на себе.

У першому самі Кримської платформи взяло участь понад 40 країн. Вперше окупація Криму з 2014 року на світовому масштабі піднято питання окупації. Боремось не на білбордах і лозунгах.

Вперше прийняли закон про національні меншини. Діти з Криму та Донбасу мають переваги для вступу до вищих навчальних закладів України. Цьогоріч США і Україна домовились про військову підтримку, мета України – імплементація угоди з ЄС. Ми співпрацюємо з НАТО і готові спільно захищати демократію. Військові угоди наразі підписані із Великобританією, Туреччиною та іншими країнами.

Сьогодні вноситься законопроєкт про українців у всьому світі.

Побудовано 13 тис кілометрів доріг. Ціль: 15 тис кілометрів доріг на наступний рік. Відновлено та реконструйовано – 560 мостів. Загалом будується 16 аеропортів в областях і 3 аеропорти міжнародного значення. Перший рейс плануємо 2022 року.

193 стадіони, 25 басейнів, програма на будівництво 19 льодових арен. Вперше в Харкові ми будуємо виключно українські танки. Щодо освіти запроваджуємо нові премії серед школярів та вчителів, які підготували чемпіонів. Студенти отримали підвищення студентів і кількість стипендіатів ніхто зменшувати не буде.

Вперше запрацював фонд наукових досліджень. Це наукові розробки де працює 1500 вчених.

Відкрити ФОП можна за 10 хвилин. В додатку “ДІЯ” і новому “ДІЯ сіті” є ряд переваг та функцій для користування громадянами Українами. Перепис населення пройде в лютому 2023 року. Судовою реформою поки пишатись немає чим. Але перші закони проголосовані.