Випускниці Вінницького журфаку прийшли на випуск у футболках, які проти керівника кафедри

Про це написала Вінницька активістка Таїсія Гайда

Про це інформує kyiinfo

Активістка Таїсія Гайда говорить: у Вінницькому педуніверситеті випускники кафедри журналістики прийшли на випуск у футболках з написами проти керівника кафедри, який, за словами студентів, систематично і постійно принижував і ображав студентів.

Ця молодь варта нашої підтримки. Бо бути незручним і йти проти системи – це ой як непросто і на це здатні тільки насправді мужні і сильні духом. Але без такої молоді у нашої журналістики не буде майбутнього. Тому давайте їх підтримаємо. Бо справжніх мізерно мало“, – Таїсія Гайда.

“…Парадокс у тому, що свободу слова нібито ніхто не відміняв, але ти тупо не можеш сказати ректору чи декану про конфлікти, не можеш сказати про те, коли тобі відкрито говорять, що журналіста з тебе не буде, коли шантажують і виставляють свої ціни за екзамен. Коли, з рештою, йдуть на той екзамен із завчасно заготовленими балами і як би ти не відповідав – більше не буде. А як же основа всіх основ журналістики – об’єктивність і неупереджене ставлення, чи вже охрана отмєна?“, – написала Тетяна Мостовик на своїй сторінці у facebook.

Завідувач кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю так прокоментував ситуацію:

– “Дивна ситуація, я завжди відкритий до діалогу і будь-яке не порозуміння можна було б вирішити на рівні кафедри. Я готовий захищати свою гідність та репутацію навіть у судді. Поки припускаю, що це діло рук недоброзичливців або ж конкурентів. Знаєте, я працюю в університеті вже 15 років і жодного разу такого не було, намагаюсь з усіма лагодити по дружньому. Не варто забувати: ми випустили не просто журналістів, а й піарників, схоже ми їх навчили піару на всі 100%“, – сказав для наших журналістів Володимир Каленич.