Викрадали автівки зі штрафмайданчиків: судитимуть 13 членів злочинної організації

Наразі доведено 21 епізод їхньої злочинної діяльності. Потерпілим спричинено понад 17 млн грн шкоди.

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно 13 членів злочинної організації, які займалися незаконним заволодінням транспортними засобами зі штрафмайданчиків у Києві та низці інших областей. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Злочинці залучили до своєї діяльності одного з керівників місцевого відділу виконавчої служби, який допомагав виготовляти підроблені документи на видачу авто.

Також до злочинної схеми було залучено працівника сервісного центру за допомогою якого вони узаконювали користування викраденими автівками.

У ході слідства всі викрадені автомобілі знайдено та вилучено, збитки відшкодовано.

Обвинуваченим інкриміновано створення та участь у злочинній організації, незаконне заволодіння транспортними засобами, підроблення документів, несанкціонованих дій із інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах, зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги та незаконного зберігання наркотичних засобів без мети збуту (ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 289, ч. 4 ст. 28 ч. 2, 3, 4 ст. 358, ч. 1, 3 ст. 362,  ч. 1, 2, 3, ст. 365-2, ч. 1 ст. 309 КК України).

Підписуйтесь на наш канал telegram