[:ru]Выходца из Узбекистана обвиняют в совершении теракта на Манхэттене[:ua]Вихідця з Узбекистану звинувачують у скоєнні теракту на Манхеттені[:]

29-річний Сайфулло Саіпов підтвердив, що збивав людей умисно. Ще й хвалився слідчим, що зробив це на Хеллоувін, бо у цей день на вулиці натовп більше.

[:ru]

По информации телеканала СBSnews, Сайфулло Саипов в больнице не раскаивался в совершении теракта на Манхэттене. Он признался следователям, что продолжил бы сбивать людей, если бы не врезался в школьный автобус. Террорист также рассказал, что вдохновлялся пропагандистскими материалами ИГИЛ.

Саипов проживал в США с 2010 года, до этого он жил и учился в Узбекистане. Последние несколько месяцев он работал водителем Uber. До этого, его ни разу не привлекали к криминальной ответственности.

31 октября Саипов на арендованном автомобиле, около Всемирного торгового центра на нижнем Манхэттене, наехал на велосипедистов и врезался в школьный автобус. После чего вышел на улицу махал оружием и кричал Аллах Акбар. В результате теракта погибли 8 человек, еще 11 пострадали. Сейчас 4 находятся в тяжелом состоянии. Террориста задержали в тот же день.

[:ua]

За інформацією телеканалу СBSnews, Сайфулло Саіпов у лікарні не розкаювався у скоєнні теракту на Манхеттені. Він зізнався слідчим, що продовжив би збивати людей, якби не врізався у шкільний автобус, Терорист також розповів, що надихався пропагандистськими матеріалами ІДІЛ.

Саіпов проживав у США з 2010 року, до цього він жив та навчався в Узбекистані. Останні кілька місяців він працював водієм Uber. До того, як терорист збив восьмеро людей, його жодного разу не притягували до кримінальної відповідальності.

31 жовтня Саіпов на орендованому автомобілі, поблизу Всесвітнього торгового центру у нижньому Манхеттені, наїхав на велосипедистів та врізався у шкільний автобус. Після цього вийшов на вулицю махав зброєю та кричав Аллах Акбар. Внаслідок теракту загинуло 8 осіб, ще 11 постраждали. Зараз 4 знаходяться у важкому стані. Терориста затримали того ж дня.

[:]