Вихідця з Узбекистану звинувачують у скоєнні теракту на Манхеттені

29-річний Сайфулло Саіпов підтвердив, що збивав людей умисно. Ще й хвалився слідчим, що зробив це на Хеллоувін, бо у цей день на вулиці натовп більше.

За інформацією телеканалу СBSnews, Сайфулло Саіпов у лікарні не розкаювався у скоєнні теракту на Манхеттені. Він зізнався слідчим, що продовжив би збивати людей, якби не врізався у шкільний автобус, Терорист також розповів, що надихався пропагандистськими матеріалами ІДІЛ.

Саіпов проживав у США з 2010 року, до цього він жив та навчався в Узбекистані. Останні кілька місяців він працював водієм Uber. До того, як терорист збив восьмеро людей, його жодного разу не притягували до кримінальної відповідальності.

31 жовтня Саіпов на орендованому автомобілі, поблизу Всесвітнього торгового центру у нижньому Манхеттені, наїхав на велосипедистів та врізався у шкільний автобус. Після цього вийшов на вулицю махав зброєю та кричав Аллах Акбар. Внаслідок теракту загинуло 8 осіб, ще 11 постраждали. Зараз 4 знаходяться у важкому стані. Терориста затримали того ж дня.