ВИГІДНО «РУССКОМУ МИРУ»: МЕДВЕДЧУК ПІДТРИМАВ СЕПАРАТИЗМ НА ЗАКАРПАТТІ

"Мислення" Медведчука апелює тезою, що підтримка угорською владою сепаратизму на Закарпатті направлена проти Сороса і «зовнішнього управління США». Останнім активно підігрує Україна, яка знаходиться під їх зовнішнім управлінням. Тому операція СБУ на Закарпатті по стримуванню сепаратистських настроїв угорських меншин є демонстрацією України своєї лояльності до США, а не спробою захистити національні інтереси.

Тож Кий-інфо проаналізувало «рукопис» Медведчука і зробила висновок, що у розгойдуванні «Закарпатського питання» інтереси Угорщини і Росії збігаються.  

Голова ОПЗЖ і кум президента Росії Путіна Віктор Медведчук опублікував на партійному сайті лист, в якому висловив захоплення тим, як влада Угорщини діє на геополітичній арені. На думку Медведчука, «влада Угорщини проявляє мужність, виступивши проти зовнішнього управління з боку США і мільярдера Джорджа Сороса».

Виявляється, Угорщина дуже мужньо захищає свої «національні інституції» від посягань капіталістичного монстра як США та гауляйтера Сороса. Що мав на увазі Медведчук під дефініцією «національні інституції», які так завзято захищають угорці, він не уточнив, але, здається, саме мова йде про захист угорською владою «національних інституцій» в Україні. Немає ж в Угорщині Сталінграду, щоб його захищати, правда?

Що ж стосується нашої країни, то на думку Медведчука (вважайте Путіна)  «Україна є країною, яка в максимальному ступені демонструє свою готовність принижуватися перед США і Джорджем Соросом», а тому політика українською влади до угорської меншості є «агресивною». Лідер  ОПЗЖ продовжує, що Україна, реагуючи на ситуацію на Закарпатті, «отримала можливість продемонструвати Соросу свою догідливу готовність виконати брудну роботу».

Тобто, за словами Медведчука, реакція української влади на сепаратистські тенденції на Закарпатті – це готовність Києва услужити США і Соросу, від яких намагається відсторонитись Угорщина. Проте Угорщина може захищати свої «інституції» і це викликає захоплення у пана Медведчука, а Україна – ні! Ну що тут скажеш? Логіка ідейного борца за «русский мир» у всій красі. 

Ба, більше! Медвечук вважає, що ситуація на Закарпатті має політичний підтекст.  Те, що СБУ почала проводити операцію по стримуванню надто завзятої угорської меншини, не є захистом національних інтересів України. Ні, куди там! Все набагато тривіальніше. Це, виявляється, план української влади і Зеленського змусити «Партію угорців України», увійти до складу кишенькової для влади більшості в обласній раді і виконувати вказівки Зеленського і його оточення, а не волю громадян, що їх обрали». Приїхали! Раніше питання «наповнення більшості» вирішувались через касу, а тепер потрібно залучати СБУ. О часи, о норови!  

В будь-якому разі Медведчук своїм посилом дає зрозуміти, що на Закарпатті сепаратизму немає. На Закарпатті є США, Сорос і Угорщина, яка законно протистоїть цим нахабам. А Україна? А її теж немає! Для Медведчука, як і для Путіна, Україна це – випадковий проєкт європейської дипломатії.

Тому для лідера ОПЗЖ цілком нормально, що Угорщина на Закарпатті захищає «національні інституції», а Росія захищає «інституції» – на Сході і в Криму. Це дуже компактно лягає у московський сценарій знищення «проекту Україна». Раніше українські ЗМІ неодноразово писали про фінансування Росією угорських правих партій, а отже у «Закарпатському питанні» цілком поєднуються інтереси і угорської, і російської влади, а свіженька заява Медведчук є лише яскравим підтвердженням цього. 

За Медведчуком виходить, що Закарпаття стало місцем протистояння Угорщини з однією сторони та США – з іншої. Здається, ми вже таке чули. Так у році 2014 російська пропаганда апелювала тезами, що на Донбасі і Криму йде протистояння США і Росії, а Україна?…а Україні  в Кремлівських посилах відводилась роль маріонетки «в ловких и натруженных руках» Госдепа. Тепер продивіться заяву Медведчука ще раз і … Збіг? Навряд.  

Зрозуміло, що Росія буде всілякого підтримувати угорський чи будь-який інший сепаратизм на території України. Тут питань немає. Росія – ворог і це зрозуміло, але незрозумілим залишається, те як на сьомому році війни у законодавчому органі України знаходиться місце тим, хто відверто бажає і робить все для знищення цієї країни.