ВОРКАУТЕР ІЗ СУМ ПОТРАПИВ ДО КНИГИ РЕКОРДІВ ГІННЕСА

Це вже не перший рекорд спортсмена у «Книзі Гіннеса»Артем Сіробаб із Сум встановив світовий рекорд в підтягуванні з додатковою вагою 100 фунтів (45,4 кг) за одну хвилину.

Спортсмену вдалося зробити 18 повторень чим він перевершив свій же рекорд дворічної давності. Новий результат сумського воркаутера внесений до «Книги рекордів Гіннеса», повідомляє «Панорама»

Аби рекорд зафіксували у Книзі рекордів Гіннесса, Артем готує документи, фото та відео й надішле їх до Лондона. Відповідь обіцяють надати впродовж трьох місяців.

За словами батька рекордсмена, Артем вже має світовий рекорд внесений у «Книгу Гіннеса», але він прагнув встановити рекорд саме по воркауту.

«У сина вже є в світовій Книзі рекордів і ми ним дуже пишаємось, коли він уперше читав сайт Гіннесса, вишуковував рекорди саме по воркауту, сказав: «Я можу краще!» А цьогоріч вирішив перевершити свої ж результати. Щотижня інтенсивно тренувався 3-4 рази, висів на перекладині, підтягувався з додатковою вагою від 15 до 45 кілограмів»,  ­­–  зазначив батько спортсмена.

Спортом Артем почав займатись через проблеми зі спиною. Тоді у дворі з’явилась перекладина, і школяр взявся за тренування. Коли звичайні підтягування стали надто легким видом, додали й додаткову вагу.

Фото Краснопілля Інфо