Волонтер презентував безпілотник, який виготовляли у Запоріжжі

Волонтер Максим Терещенко розповів про те, що фахівці із різних міст України завершили розробку унікального безпілотника FALCO у Запоріжжі. Цей безпілотник тактичного та бригадного рівня.

Підписуйтесь на нас у telegram

3 березня розпочались роботи з виробництва розвідувальних літаків БПЛА в Запоріжжі. Була зібрана команда фахівців, не тільки з Запоріжжя, а з Києва та Львова, і розпочалась робота.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на фейсбук-сторінку Максима Терещенка.

“Сьогодні я маю честь презентувати запорізький літак-розвідник FALCO. В перекладі з латинської це означає – БОРИВІТЕР, український степовий сокіл, що може зависати над добиччю та атакувати її раптово. Символічно що місце полювання Боривітра – Запорізькі та Херсонські степи”, – написав Максим Терещенко.

Його характеристики: дальність до 40 км, швидкість до 120 км, висота до 3 км. Час у небі – близько 3 годин. Це літак БПЛА тактичного, бригадного рівня. Його оснащено обладнанням високого рівня, а використання різних типів камер дає великий функціонал для розвідки. В комплекс FALCO входить 2 літаки та станція керування

Він зазначив, що вони працюють без державної допомоги і самі створюють складні та унікальні літаки БПЛА у Запоріжжі та в Україні.

“Хочу подякувати конструкторам, що без вихідних працювали над літаком БПЛА. Також висловлюю подяку тим, хто долучився до фінансування дослідних зразків. Окремо хочу подякувати Borislav Bereza за його системну допомогу наший команді! Ми не маємо будь-якої державної допомоги і тільки завдячуючи всім вам – ми робимо вироби Military Tech. Складні та унікальні. В Україні. В Запоріжжі”, – написал Терещенко.

Волонтер повідомив, що кілька комплексів скоро будуть передані ЗСУ на Запорізький напрямок.