[:ru]Volkswagen напомнил о запрете продавать свои грузовики в Крым[:ua]Volkswagen нагадав про заборону продавати свої вантажівки до Криму[:]

Автодилери РФ отримали нагадування від компанії Volkswagen про заборону продажу вантажівок та запчастин компанії в окупованому Криму.

[:ru]

В письме автомобильного концерна говорилось о «серьезных последствиях» за нарушение санкций, а точнее продажу автомобилей на 10 и более человек, машин спецназначения и запчастей в Крым. Запрет касался не только прямых продаж, но и посредников, работающих на оккупированной территории.

Почему письмо появилось именно сейчас неизвестно. Однако один из дилеров предположил, что напоминание связано с громким скандалом относительно турбин Siemens, которые нелегально использовались в Крыму.

[:ua]

У листі від автомобільного концерну йдеться про «серйозні наслідки» за порушення санкцій, а саме продаж автомобілів на 10 та більше осіб, машин спецпризначення та запчастин до Криму. Заборона стосувалася не лише прямого продажу, а й посередників, які працюють на окупованій території.

Чому лист з’явився саме зараз невідомо. Проте один з дилерів припустив, що нагадування пов’язане з гучним скандалом щодо турбін Siemens, які нелегально використовувалися в Криму.

[:]