ВНОЧІ ЖИТОМИРСЬКІ ДЕСАНТНИКИ ПРОВЕЛИ СТРІЛЬБИ

Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Житомирські десантники підвищили практичні навички під час тактичних занять з нічною стрільбою з великокаліберних кулеметів та озброєння бронемашин.

На Житомирщині тривають заходи підготовки підрозділів 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Для підвищення практичних навичок з ведення вогню та управлінням дій підрозділів, житомирські десантники провели тактичні заняття з нічною стрільбою з великокаліберних кулеметів та озброєння бронеавтомобілей «Козак-2».

Також були відпрацьовані дії командирів десантно-штурмових відділень в управлінні підрозділами, управлінні їх вогнем в нічний час доби. Виконувати завдання вночі набагато складніше, оскільки тут потрібно чітко знати порядок дій і швидко орієнтуватися відповідно обстановки. Адже видимість вкрай обмежена.

Для цього особовий склад десантно-штурмових підрозділів використовує прилади нічного бачення, а на машинах – відповідні прилади спостереження. За словами командира десантно-штурмового підрозділу, такі вправи показують рівень підготовки військовослужбовців, розрахунків та екіпажів бронемашин.

Ми зобов’язані готувати особовий склад до якісного виконання бойових завдань у будь-який час доби та при будь-яких погодних умовах, – підкреслив командир підрозділу.

Служба зв’язків з громадськістю 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України