ВІННИЦЬКИЙ ЯГУАР ОТРИМАВ КУБОК ГЕРОЇВ АТО

Калинівський «Ягуар» став переможцем Кубка героїв АТО

У вирішальному поєдинку, що відбувся у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Любановського, «Ягуар» з рахунком 4:2 переміг ДонОВК з Маріуполя.

З третього разу команда військової частини 3028 виграла Кубок, адже у двох попередніх фіналах «Ягуар» двічі програвав у серії післяматчевих пенальті.

Після завершення фіналу відбулося урочисте нагородження призерів змагань. Футболістів вітали командувач Національної гвардії генерал-полковник Микола Балан, почесний президент футбольного клубу «Динамо» Григорій Суркіс, почесний президент Федерації учасників АТО Руслан Руденко, легендарний гравець київського «Динамо» Володимир Мунтян.

Окрім головного трофею змагань – Кубка героїв АТО – гравці «Ягуару» Віталій Миколайчук, Сергій Коломієць та Андрій Чабан отримали персональні відзнаки, а Олександра Рябчука визнали найкращим гравцем змагань.

Джерело: Калинівка City