Військовий переворот у Вірменії?

Сьогодні Армія Вірменії зажадала відставки прем'єр-міністра Пашиняна і уряду країни.

Спеціальну заяву випустив Генеральний штаб збройних сил.

Пашинян звільнив начальника Генштабу ЗС Вірменії Оніка Гаспаряна, який вимагав його відставки.

Тим часом контрольовані Росією політики потирають руки:

Так, сьогодні опублікована заява лідера партії «Вірменські орли” з яскравим Кремлівським акцентом, щоправда із заявкою на власну “гру”, такий собі Вірменський ДНР, спонсоруватиме якого відома країна-агресор:

“Поки на політичній арені Вірменії уряду Нікола Пашиняна, хто програв війну і «яка передала Арцах (вірменська історична назва Нагірного Карабаху. – ред.) туркам», альтернативою є представники колишньої корумпованої влади, поки замість Пашиняна і його антинаціонального уряду «Соросят» народу в якості альтернативи пропонується колишня відкинута влада, можна з упевненістю сказати, що наше суспільство не стане на захист колишніх, які закликають прибрати Пашиняна за допомогою вулиці, – повідомляє інформаційно-аналітичний портал VERELQ (Єреван).

Цікаво, що слугувало причиною початку військового путчу. Вірменських військових обурило звільнення першого заступника начальника генерального штабу Тирана Хачатряна. Раніше ЗМІ повідомляли, що Хачатрян нібито висміяв слова глави уряду про російських оперативно-тактичних комплексах “Іскандер”.


Пашинян в інтерв’ю виданню 1in.am піддав критиці російські комплекси, заявивши, що вони погано проявили себе під час ескалації конфлікту в Нагірному Карабасі восени минулого року.