Військовий мобільний госпіталь у Часів Яр отримав сучасне обладнання

Обладнання, яке привезли з Франції, дозволить військовим лікарям більш якісно робити складні операції захисникам України.

В рамках міжнародної стратегічної ініціативи “Допомога Схід” військовому мобільному госпіталю у м. Часів Яр Донецької області передано сучасне медичне обладнання – мобільний рентгенапарат з С-аркою, спеціалізований операційний стіл та інше медичне обладнання.

Місцевим мешканцям населених пунктів Донецької та Луганської областей, що розташовані на лінії розмежування також буде надано доступ до нового обладнання, повідомила пресслужба ООС.

Новітнє устаткування дозволить проводити хірургічне втручання значно швидше і безпечніше, яке так необхідне для ефективної роботи військових лікарів.

Сучасний коагулятор медики будуть використовувати в хірургії для розрізів і зупинки кровотечі. Його особливість – можливість “припікати” судини, тобто швидко зупиняти кровотечу і не завдавати шкоди внутрішнім органам пацієнта.

Ділянка відповідальності військового мобільного шпиталю включає частину Донецької та Луганської областей. У його підпорядкуванні працюють лікарсько-сестринські бригади на Світлодарському, Попаснянському, Бахмутському і Торецькому напрямках. Медичний персонал госпіталю перший приймав поранених оборонців Донецького аеропорту, Дебальцевого, Світлодарська“, – розповів начальник мобільного шпиталю підполковник медичної служби Михайло Тим’як.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform