Військові аташе Швеції, Норвегії та Данії відвідали підрозділ Національної гвардії України в районі ООС

В районі проведення операції Об'єднаних сил військові аташе з питань оборони при Посольстві Королівств Швеції, Данії та Норвегії в Україні відвідали підрозділ та один із блокпостів Національної гвардії України.

До складу делегації увійшли капітан 1-го рангу Бьорн Вільберн, капітан 1-го рангу Фелікс Еббестад і підполковник Бойє Ліллеруд.

Іноземну делегацію ознайомили з особливостями функцій Національної гвардії в районі проведення операції Об’єднаних сил та представили зразки військової техніки і озброєння, якими комплектуються підрозділи НГУ.

Повідомляє Кий-інфо з посиланням на головну сторінку штабу ООС


На території частини військові аташе віддали шану загиблим українським військовим біля Стели Пам’яті.

Також, делегація відвідала один із блокпостів, де ознайомилася зі специфікою, умовами служби гвардійців та порядком переміщення через блокпости.


Це не перший наш візит до району ООС, але він вперше пройшов після того, як Росія посилила присутність своїх військ біля українських кордонів. Підрозділи Національної гвардії показали високий професіоналізм під час виконання своїх завдань. Воїни-гвардійці – надзвичайно дружній колектив, що має високий командний дух, – розповів аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Норвегії в Україні підполковник Бойє Ліллеруд.