Військова колона НАТО сьогодні пройде крізь Чехію

Конвой армії США, який вирушає з Німеччини в Угорщину на міжнародні навчання Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Про це повідомляє kyiinfo з посиланням на 420on.cz.

Російсько-пропагандистські ЗМІ, звично, підіймають паніку на цю новину.

Колона складається з 600 солдат і 190 одиниць техніки, включаючи танки. З 23 по 26 травня конвой буде пересуватися по чеським автомагістралям в основному в нічний час, щоб не заважати руху транспорту.

«Переїзди заплановані з пізнього вечора до раннього ранку», – повідомила прес-секретар Генерального штабу чеської армії Магдалена Дворжакова.

Військові будуть розділені на три конвої по 3-4 групи. «У кожній групі буде від 10 до 20 одиниць колісної техніки. Кожна колона в Чеській Республіці буде проводити максимум 48 годин і буде проходити з щоденними інтервалами », – сказала прес-секретар.

Прес-секретар повідомила, що більшість американських солдатів вакциновані від коронавірусу. Повернення американського конвою в Німеччину планується за тим же маршрутом з 12 по 16 червня.

Американський конвой регулярно проїжджає через Чехію з 2015 року для участі в навчаннях НАТО (за винятком минулого року, коли почалася епідемія коронавірусу).

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform