“Відродження. Технології. Майбутнє”: Україна подала заявку на проведення Всесвітньої виставки

Міжнародне бюро виставок прийматиме листи-заявки урядів країн до 29 жовтня 2021 року, а країну-переможця оберуть влітку 2023 року.

Делегація України на чолі з послом України у Франції Вадимом Омельченком передала 15 жовтня генеральному секретарю Міжнародного бюро виставок Димитру Керкетзесу лист-заявку на участь у відборі країни-кандидата на проведення в Одесі Всесвітньої виставки “Експо-2030”. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Роман Григоришин, учасник делегації – директор департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської облдержадміністрації.

“Ми це зробили! Україна боротиметься за право проведення Всесвітньої виставки Expo-2030 в Одесі. Сьогодні наша делегація передала лист-заявку на участь у відборі країни-кандидата на проведення виставки саме в Одесі генеральному секретарю Міжнародного бюро виставок Димитру Керкетзесу”, – зазначив Григоришин.

За словами директора департаменту Одеської ОДА, Україна змагатиметься з Південною Кореєю (Пусан), Італією (Рим) та Росією (Москва).

Як відомо, 6 жовтня Кабмін України ухвалив рішення про подачу заявки Міжнародному бюро виставок нa участь України (Одеса) при відборі країни-кандидата на проведення Всесвітньої виставки “Експо-2030”. Тема цієї виставки “Відродження. Технології. Майбутнє”.

Всесвітня виставка “Експо…” – одна з найпрестижніших виставок у світі, на яких країни-учасниці демонструють унікальність своїх культур, економічний і науково-технічний потенціал.

Підписуйтесь на наш канал telegram