Відправляємо пікап для наших захисників (ВІДЕО)

Інформаційне агентство Кий-інформ спільно з волонтерською групою Протикумулятивний екран відправляють легкий тактичний транспорт розвідників на південь України.

Підписуйтесь на нас у telegram

Ця машина слугуватиме нашим колегам, що боронять Україну від загарбників.

Про це повідомляє Кий-інфо.

Цей проєкт виконувався в м. Ірпінь за допомогою клубу Газ 69 та небайдужих людей, які, майже, з металобрухту зібрали Пікап для наших воїнів. Автомобіль вже протестували, і довели, що він служитиме на користь ЗСУ.

Представник групи ремонтників Руслан Мазур розповів, що це стандартний всюдихід, який має блокування, понижену передачу, що забезпечує прохідність транспорту. Руслан разом із своєю командою допомагає тим, хто добрих звертається, адже не є комерційним проєктом.

Також автомобіль не поїде порожнім до наших бійців на південь України. Волонтерка Вікторія Лищенко довантажуватиме наш пікап речами по запитам бійців. Вона є засновницею і головою БФ “Лебідь”. З початку повномасштабного вторгнення Вікторія допомагала евакуювати людей з Бучі, Ірпіня, Гостомеля, Чернігова, і надалі постійно допомагає захисникам декількох підрозділів 3 роти 206 батальйону, які визволяли Київщину. Коли наших бійців перемістили на південь України, то з квітня місяця вона здійснила 6 поїздок на фронтову зону.