ВІДПОВІДЬ КАДИРОВУ І ПУТІНУ: СЛОВАЧЧИНА ВИСЛАЛА ТРЬОХ РОСІЙСЬКИХ ДИПЛОМАТІВ ЗА ШПІОНАЖ

Сьогодні Словаччина вислала трьох російських дипломатів, це пов'язано із замовним вбивством чеченця Зеліхмана Хангошвілі, це підтвердив прес-секретар МЗС Словаччини Юрай Томаго. За даними aktualne.sk, вони працювали на російські спецслужби.

За інформацією словацьких спецслужб, діяльність російських дипломатів суперечила Віденської конвенції про дипломатичні відносини.

«Крім того, видані словацькі візи були неправомірно використані в Генеральному консульстві Словаччини в Санкт-Петербурзі, і в зв’язку з цим було скоєно серйозний злочин на території іншої держави – члена НАТО і ЄС», – сказав Юрай Томаго. Він не повідомив подробиць, а саме імен дипломатів.

Як пише видання Denník N, депортація пов’язана зі справою про зловживання російськими спецслужбами словацькими візами під час торішнього вбивства чеченця Зелімхана Хангошвілі в центрі Берліна, вчиненого на замовлення Москви.

Спільник, який брав участь у вбивстві, потрапив до Німеччини завдяки словацької візі. Він отримав цю візу в консульстві в Санкт-Петербурзі під вигаданим ім’ям Роман Давидов. При цьому інформація, зазначена в його заяві на візу, повністю не відповідала дійсності.

Довідка: Хангошвіллі учасник другої чеченської кампанії, один з наближених до Шаміля Басаєва і Аслана Масхадова польових командирів. Більше на Кавказкий Узел

Цивілізований світ вкотре переконався з ким має справу – Росія це загроза яка не керована здоровим глуздом.