ВІДЕО: В ТАЛЛІННІ П’ЯНИЙ ЧОЛОВІК ТІКАВ ВІД ПОЛІЦІЇ, ЙОГО ВИСЛАЛИ З КРАЇНИ

На початку травня співробітники Ляене-Харьюского відділення поліції при патрулюванні в Німме отримали від двох жінок інформацію, що в районі пересувається автомобіль з підозрілим стилем їзди. Незабаром поліцейські помітили автомобіль, але водій проігнорував наказ зупинитися.

Через деякий час водій все-таки зупинився і під час перевірки з’ясувалося, що за кермом був 24-річний громадянин третіх країн, який відмовився від співпраці з поліцією і стверджував, що зовсім не керував машиною.

Кий-інфо повідомляє з посиланням на соцмережі Центр по нагляду за дорожнім рухом, розповідання казок все-таки не завадило проведенню необхідних заходів і з узятих в лікарні аналізів з’ясувалося, що вміст алкоголю в організмі водія був настільки великим, що треба було починати кримінальне провадження.

Харьюский повітовий суд вирішив раніше не судимого чоловіка відправити за ґрати на 30 днів і в якості додаткового покарання вислати його з Естонської Республіки з забороною на в’їзд на п’ять років. Також він повинен буде покрити витрати на кримінальне провадження.