ВІДЕО: НА ВІННИЧЧИНІ НЕ ПРОПУСТИЛИ З МОЛДОВИ РОСІЙСЬКУ ТЕЛЕВЕДУЧУ

У пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники затримали російську ведучу

Інцидент стався у пункті пропуску «Могилів-Подільський». Громадянку Молдови не пустили на територію України. Жінка ведуча новин російського телеканалу «РБК».

Під час паспортного контролю відносно громадянки спрацювала база даних прикордонного відомства, адже до її спроби перетнути кордон співробітники ДПСУ вже мали попередню інформацію про її незаконні подорожі в окупований Крим. Для з’ясування всіх обставин була проведена додаткова перевірка, – кажуть у прикордонній службі.

Нагадаємо: Кілька днів тому на українсько-молдавському пункті пропуску «Кучурган», українські прикордонники не пропустили на територію України громадянина Росії і оператора канал Russia Today Ігоря Завідея.

Як вдалося встановити, 39-річна жінка працює ведучою новин на російському телеканалі «РБК», а до цього – на низці інших каналів. Влітку 2018 року дана особа в порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї відвідувала український півострів. На нього вона потрапляла з території РФ. У результаті, через відвідування Криму, іноземка отримала заборону в’їзду до нашої держави на три роки.