“Від заяви до вироку”: НАБУ та ТІ Україна представили новий освітній серіал

Освітній серіал допоможе розібратися в роботі антикорупційних органів та дізнатися, як захищати свої права, якщо ви зіткнулися з фактом корупції. "Від заяви до вироку" складається з 5 серій, які в інтерактивній формі допоможуть розібратися з роботою Національного бюро та дізнатися, в чому різниця роботи, наприклад, ДБР, НАЗК, САП та ВАКС.

Національне антикорупційне бюро України та Трансперенсі Інтернешнл Україна за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” представили освітній серіал про боротьбу з корупцією “Від заяви до вироку”. Про це повідомляє НАБУ.

Серіал доступний на платформі “Дія. Цифрова освіта”.

“Серіал створено для того, щоб пояснити, яку саме корупцію розслідує Національне бюро. Отже, громадяни будуть знати, до кого потрібно звертатись у конкретному випадку, і не опускали руки у боротьбі з корупцією, адже це – наша спільна справа”, – говорить керівниця Управління зовнішніх комунікацій НАБУ Світлана Оліфіра.

Особливість серіалу – кейсовий метод навчання, адже в ньому наочні приклади поєднані з ґрунтовними поясненнями та коментарями від експертів. Після проходження курсу кожен глядач отримає сертифікат, який надає кредити ЄКТС.

“Освітній серіал покликаний наочно показати, як проходить опрацювання заяви про корупцію. За допомогою сюжету, який обертається навколо життєвої ситуації, глядачі дізнаються, до кого слід звертатися за захистом своїх прав, про підслідність поліції, ДБР і НАБУ. Так, глядач разом з героєм проходить шлях від коректного написання заяви, реєстрації злочину і розслідування – до розгляду в суді”, – каже заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Підписуйтесь на наш канал telegram