Від сьогодні запис на вакцинацію у МВЦ для киян доступний через сервіс Helsi.me

Щоб записатися на щеплення проти COVID-19, потрібно зайти за прямим посиланням на сайт сервісу helsi.me та вибрати день і час вакцинації.

У Києві відкрили попередній запис на масову вакцинацію до Міжнародного виставкового центру через сервіс Helsi.me, інформує kyiinfo з посиланням на Офіційний портал Києва.

Як проінформував перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, кияни можуть записатися на масову вакцинацію від COVID-19 та не витрачати час у живій черзі.

Щоб записатися на щеплення проти COVID-19, потрібно зайти за прямим посиланням на сайт сервісу helsi.me та вибрати день і час вакцинації. Підтвердження запису буде надіслане у смс-повідомленні, яке потрібно буде показати при вході до пункту вакцинації разом із паспортом та попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку «Дія».

Не дивлячись на заяви МОЗ та представників КМДА, вакцинація й надалі проходить дуже повільно. Сьогодні за даними РНБО, вакциновано лише 1 328 068 людей, з них у Києві – 149 771. За допомогою додатку «Дія» кияни також змушені очікувати на вакцину понад місяць.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform