ВІД КУЛІ РОСІЙСЬКОГО СНАЙПЕРА ЗАГИНУВ УКРАЇНСЬКІЙ ВІЙСЬКОВИЙ

24 листопада, біля міста Авдіївки, в зоні проведення ООС, снайпер російсько-окупаційних військ смертельно поранив військовослужбовця 72 ОМБР імені Чорних Запорожців, про це повідомили у пресслужбі бригади. Від важкого поранення боєць помер у лікарні.

«Близько опівдня в передмісті Авдіївки унаслідок пострілу ворожого снайпера отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Об’єднаних сил. Українському захиснику оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувального закладу. Стан його здоров’я важкий», – зазначається в повідомленні.

Згодом штаб операції Об’єднаних сил повідомив, що попри зусилля військових медиків і невідкладні реанімаційні заходи, поранений військовий помер

«В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», неподалік Шумів, російсько-окупаційні війська відкрили вогонь із гранатомета та стрілецької зброї. На іншому напрямку, в передмісті Авдіївки, працював снайпер. Унаслідок пострілу ворожого снайпера отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Об’єднаних сил. Терміново для надання медичної допомоги важкопораненого українського захисника було доправлено до лікувального закладу, де за його життя боролися військові лікарі. На жаль, проведені невідкладні реанімаційні заходи не дали результатів. Врятувати життя воїна не вдалося», – сказано в повідомленні штабу ООС.

У бригаді констатували, що російсько-окупаційні війська вкотре порушили домовленості про припинення вогню, які почали діяти 27 липня 2020 року.