ВІД КОРОНАВІРУСУ ПОМЕР ПРОКУРОР ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від ускладнень, спричинених Covid-19, помер прокурор Хмельницької області

Про це повідомляє місцевий сайт “Є”. Офіційно цю інформацію в Хмельницькій ОДА поки не підтвердили, але інші джерела повідомили, що Олег Синишин помер близько двадцятої години вечора, 5 вересня.


Як відомо, за декілька днів до цього, Олега Романовича госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні із коронавірусною інфекцією, а близько десяти особам, які значилися контактними, зробили ПЛР-тести.


За даними сайту “Є” на період госпіталізації в Олега Синишина був стан середньої важкості. У нього виявили ще супутні захворювання, які й ускладнили стан здоров’я.


Нагадаємо, Олег Синишин очолював прокуратуру Хмельницької області з 2014 року. 21 вересня цього року йому мало б виповнитися 44 роки. У нього залишилася дружина і син.


О 22:25 слова співчуття, на своїй сторінці у Фейсбук, опублікував голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет.
“Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті Олега Романовича Синишина, прокурора Хмельницької області (…) Громада Хмельниччини втратила високопрофесійного, принципового керівника прокуратури Хмельницької області, яку він очолював з липня 2014 року”, – написав Дмитро Габінет.