Від 100 до 10000 доларів за відео: YouTube запускає програму Shorts Fund в Україні

Усього за останні три роки YouTube виплатив авторам, артистам та медіа-компаніям понад 30 мільярдів доларів США.

У середу, 8 грудня 2021, YouTube оголосив про запуск своєї програми YouTube Shorts Fund в Україні. З грудня цього року компанія заохочуватиме авторів відео, які створюють унікальний контент. Ідеться, зокрема, про короткі креативні відеоролики. Про це повідомляє kyiinfo з посиланням на Офіційний блог Google в Україні.

Фонд у розмірі 100 мільйонів доларів США був уперше представлений ще у травні і вже доступний на багатьох ринках у всьому світі.

«Ми заклали основу для цієї сучасної індустрії заробітку на контенті незалежними авторами понад 14 років тому, коли запустили партнерську програму YouTube – першу бізнес-модель, коли компанія ділиться більшою частиною доходів, одержаних на платформі, із авторами», – сказав Роберт Кінкл, комерційний директор YouTube.

Щоб взяти участь у програмі YouTube Shorts Fund, автори повинні відповідати наступним критеріям:

Засновники компанії попередили, що до участі не будуть допущені канали, що завантажують відео з водяними знаками або логотипами сторонніх соціальних мереж, неоригінальні відео тощо. Водночас для участі в програмі не обов’язково, щоб канали були учасниками в програмі монетизації на YouTube.

У рамках програми YouTube Shorts Fund канали, що відповідають вимогам, можуть отримувати від 100 до 10000 доларів США щомісяця. Сума виплати залежать від загальної ефективності каналу та місцезнаходження аудиторії. YouTube планує розширити програму на більшу кількість країн найближчими місяцями.

Отримати додаткову інформацію про умови участі у YouTube Shorts Fund можна на сайті.

Читайте нас у telegram!