Верховна Рада призначила Резнікова міністром оборони України

За відповідне рішення проголосували 273 народних депутати.

За поданням Президента України Володимира Зеленського Верховна Рада призначила Олексія Резнікова міністром оборони України. Про це повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

“Сьогодні для міністра оборони найважливіше бути в “залі слави” українських бійців – тобто користуватись саме серед них беззаперечною повагою й високим авторитетом. Зміцнювати обороноздатність нашої армії, нашого війська. Що важливо – забезпечувати гідні умови для наших захисників і захисниць України”, – сказав Володимир Зеленський.

Президент також подякував Андрію Тарану за роботу на посаді міністра оборони України й закликав народних депутатів підтримати кандидатуру Олексія Резнікова.

Резніков, звертаючись до парламентарів, зауважив, що  Міністерство оборони, цивільне відомство, має формувати політику та бачення армії й створювати умови, щоб Збройні Сили України могли ефективно давати відсіч ворогу.

“Війна з Росією триває вже восьмий рік. Гібридний характер конфлікту, воєнний потенціал держави-окупанта, а також безпекова ситуація у світі вимагають, щоб відповідь України на ці виклики була комплексною й адаптивною. Ціна ескалації має бути неприйнятною для агресора, а вартість тимчасової окупації наших територій – постійно для нього зростати”, – наголосив Олексій Резніков.

Також зазначається, що новий міністр оборони наголосив на пріоритетності розширення стратегічної співпраці з НАТО та США. Є значний потенціал для поглиблення взаємодії з Великою Британією, Канадою, Польщею, Туреччиною, країнами Балтії.

Підписуйтесь на наш канал telegram