ВЕНЕДІКТОВА ЗЛИЛА СПРАВУ ГАНДЗЮК, – ІНІЦІАТИВА

ВЕНЕДІКТОВА ЗЛИЛА СПРАВУ ГАНДЗЮК, - про це йдеться в повідомленні ініціативи Хто замовив Катю Гандзюк. Також там повідомляється, що сьогодні о 16.00 год відбудеться брифінг представників Офісу Генерального прокурора України. За словами представників Ініціативи - на ньому збираються оголосити про завершення розслідування по Мангеру і Левіну.

ВЕНЕДІКТОВА ЗЛИЛА СПРАВУ ГАНДЗЮК, – про це йдеться в повідомленні ініціативи Хто замовив Катю Гандзюк. Також повідомляється, що сьогодні о 16.00 год відбудеться брифінг представників Офісу Генерального прокурора України.

За словами представників Ініціативи – на ньому збираються оголосити про завершення розслідування по Мангеру і Левіну.

Служба Безпеки України готує інформацію про повідомлення завершення досудового розслідування.

Це дуже погано! Пояснюємо чому:

  • До кінця розслідування ще три місяці. Слідчі дії та негласні слідчі дії – незавершені. Не завершили навіть ті слідчі дії, які були ініційовані потерпілими і клопотання по яким були задоволені.
  • Саме передати справу до суду “як є” (без збору додаткових доказів) уже дуже довго просять адвокати одного із замовників вбивства – Владислава Мангера. Розраховуючи таким чином на виправдовувальний вирок;
  • ГПУ підтримала вимоги адвокатів Мангера;
  • Організатор злочину Олексій Левін так і не дав свідчень і заявив про відмову співпраці зі слідством. Це цілком логічно, адже Мангер уже передав його рідним частину обіцяних грошей за мовчання;
  • Павловський також не дав жодних свідчень.

Очевидно, що Мангер домовився з ГПУ на найвищому рівні, щоб отримати гарантії недоторканності саме зараз. Інакше важко пояснити навіщо слідству нехтувати 3-ма місяцями, які залишились для збору доказів і обривати слідчі дії.

У нас єдине пояснення: інформація, що Мангер збирав гроші підтверджується. Зібрав. Заніс. Домовився.

Друзі, але це ще не кінець! Так, справу зливають просто вже зараз. Але ми вже неодноразово разом із вами демонстрували, що суспільним тиском та увагою можна вимагати справедливість. Тож, будь ласка, поширте максимально цей пост, аби якомога більше людей дізналося правду і ми зупинили це доки ще не пізно.”

Також в ці хвилини Служба Безпеки України опублікувала інформацію, що досудове розслідування в справі Гандзюк – завершено.