Велика палата Конституційного суду прийняла рішення в підтримку закону про мову

Про це повідомляє Ігор Луценко

Щойно Велика палата Конституційного суду прийняла рішення у справі за конституційним поданням 51 народного депутата України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про забезпечення функціонування української мови як державної“. Суд визнав, що мовний закон є конституційним, – написав Луценко.

Також громадський активіст та колишній депутат додає, що зазнала поразки довга, багаторічна пропагандистська кампанія Росії, ОПЗЖ, Страни.юа, різних “вітчизняних” телеканалів типу НАШ. Виявився марним планомірний галас у парламенті, заяви псевдоюристів та інші політичні технології.

Читайте також: РОСІЙСЬКА МОВА В УКРАЇНІ – РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ


Рішення ухвалено на користь української мови.


І друзі, якщо ви думаєте, що Конституційний суд прийшов до такого висновку просто так, до давайте себе не недооцінювати. В Україні, та й у світі, судами приймаються тільки ті рішення, котрі мають хоча б мінімальну підтримку у суспільстві, і чим більше такої підтримки, тим більше відповідних рішень. – пише активіст.

Ігор Луценко був одним із співініціаторів цього закону, а також брав участь у просуванні його. Це – одна з тих речей, котрі роблять роки у парламенті не втраченими.