Важливо зберігати спокій, – МЗС про загрозу вторгнення Росіі

"Українська дипломатія та армія докладають максимум зусиль, аби Україна залишалась стійкою та готовою до різних сценаріїв розвитку подій", - МЗС України.

Підписуйтесь на нас у telegram

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на заяву МЗС України.

За інформацією МЗС, на засіданні РНБО, що відбулося вчора був зроблений “ретельний аналіз поточної безпекової ситуації та подальших дій України”.

Як зазначається у повідомленні, завдяки допомозі парнерів України, а також “рішенням президента, парламенту та уряду”, Україна “додатково зміцнила спроможності аби захистити безпеку держави та українських громадян”.

Цьому сприяв і розроблений США та ЄС пакет розроблений США та ЄС проти Росії у разі, як вона вторгнеться в Україну.

Цьому сприяв комплексний пакет жорстких санкцій розроблений США та ЄС для стримування Росії.

“Нині критично важливо зберігати спокій, консолідуватися всередині країни, уникати дій, що розхитують стабільність та сіють паніку”, – йдеться у заяві МЗС.

Повідомляється, що Збройні сили України постійно відстежують розвиток подій і готові дати відсіч будь-яким посяганням на територіальну цілісність та суверенітет України.

“Українська дипломатія цілодобово перебуває на зв’язку з усіма ключовими партнерами, оперативно отримує необхідну безпекову інформацію, що дозволяє вживати нам своєчасні дії”, – запевняють у дипломатичному відомстві України.