[:ru]Стоимость биткоина упала до 6 тысяч долларов[:ua]Вартість біткоїну впала до 6 тисяч доларів[:]

Найпопулярніша криптовалюта продовжує дешевшати. Вранці 6 лютого її вартість впала до 5,967.34 доларів за один біткоїн, і продовжує знижуватися.

[:ru]

Таким образом, за сутки криптовалюта потеряла почти 3 тысячи долларов стоимости, что составляет 20%. Об этом сообщает издание Coindesk.

13 ноября 2017 года стоимость биткоина составляла меньше 6 тысяч долларов.. После этого он стремительно пошел вверх и 16 декабря достиг значения 20 тысяч долларов за единицу. Далее стоимость биткоина только снижалась.

Эксперты связывают стремительное падение биткоина с его запретом в Китае. Китайские власти заблокировали в стране все сайты, связанные с продажей и покупкой криптовалюты, и запретили майнинг. До этого  в Китае находилось  80% майнинговых мощностей мира.

[:ua]

Таким чином за добу криптовалюта втратила майже 3 тисячі доларів вартості, що складає 20%. Про це повідомляє видання Coindesk.

Останній раз 13 листопада 2017 року. вартість біткоїну складала менше 6 тисяч доларів.. Після цього він стрімко пішов вгору і 16 грудня сягнув позначки 20 тисяч доларів за одиницю. Далі вартість біткоїну тільки знижувалась.

Експерти пов’язують стрімке падіння біткоїну з його забороною в Китаї. Китайська влада заблокувала усі сайти в країні пов’язані з продажем та купівлею криптовалюти, а також заборонила майнинг. До цього у Китаї знаходилося 80% майнінгових потужностей світу.

[:]