Вакциновані хворіють, але не вмирають – Богомолець

За словами депутата України та голови комітету Верховної Ради Ольги Богомолець спалах кору вже неможливо зупинити, то ж треба робити щеплення від інших небезпечних хвороб.

Про це чиновниця заявила в ефірі програми «Право на владу» на 1+1.  Богомолець розповіла, що робила собі вакцинацію і ревакцинацію вчасно. Але вона все одно перехворіла тими захворюваннями проти яких мала щеплення. І, за її словами, вакцинація все ж допомагала організму впоратися з хворобою.

Також чиновниця додала, що спалах кору вже неможливо зупинити і закликала звернути увагу на інші небезпечні хвороби. За її словами щеплення від дифтерії мають лише 48% громадян, а від поліомієліту – 47%.

“Сьогодні потрібно говорити не про кір, треба говорити людям правду, що ми епідемію, спалахи кору не зупинимо. Але сьогодні ми можемо не допустити виникнення в Україні дифтерії та поліомієліту, смертельних інфекцій”, – сказала Богомолець.

Ситуація з кором в Україні залишається напруженою. За 2018 рік захворіли 4298 людей, з них 5 померли – троє дітей та двоє дорослих.