ВАКЦИНА ЧИ ОТРУТА – РОСІЯНИ ЗАХВОРІЛИ ПІСЛЯ СВОГО Ж ЩЕПЛЕННЯ ВІД СOVID

Троє російських лікарів захворіли на COVID після вакцинації вітчизняним антивірусним препаратом

В Алтайському краї Росії троє лікарів, яких вакцинували російським препаратом «Супутник V», заразилися коронавірусом. Про це з посиланням на оперативний штаб регіону повідомляє Меdia Sapiens з посиланням на ТАСС.

«В Алтайському краї три медики з 42, які першими зробили щеплення від коронавірусної інфекції, заразилися коронавірусом» – говориться у заяві.

Втім розробники вакцини бачать відсутність противірусного ефекту вакцини не через її якість, а через недотримання курсу вакцинації.

 «Вакцинованою і, відповідно, захищеною від коронавірусної інфекції людина вважається лише через три тижні після другого щеплення, оскільки весь цей час триває процес формування імунітету», — зазначили у відомстві, додавши, що, ймовірно, імунітет у медиків до моменту зустрічі зі збудником COVID-19 сформуватися не встиг.

Видання зазначає, що це вже не перший випадок, який ставить під сумнів ефективність російського антивірусного препарату «Супутник V». Ще наприкінці жовтня у деяких добровольців, які брали участь у випробуваннях російської вакцини згодом був виявлений коронавірус.