В УЄФА визначили кількість глядачів для допуску на стадіони під час Євро-2020

В УЄФА нагадали, що обмеження на перетин кордону та встановлені вимоги під час подорожей на Євро-2020 досі існують та для власників квитків виключень не буде. Це може включати зобов’язання щодо карантину, надання негативного результату тесту на COVID-19, обмеження тривалості перебування тощо. У деяких випадках в’їзд до країни перебування з-за кордону може бути взагалі не дозволений.

Спілка європейських футбольних асоціацій визначилася з кількістю глядачів, які будуть допущені на матчі Євро-2020, інформує “Кий-Інфо” з посиланням на УЄФА.

Загалом, 11 фінальних міст, що прийматимуть УЄФА ЄВРО-2020 стали: Амстердам, Баку, Бухарест, Будапешт, Копенгаген, Глазго, Мюнхен, Лондон, Рим, Севілья, Санкт-Петербург.

Кожне з 11 міст, що приймають УЄФА ЄВРО-2020, зможе прийняти вболівальників на стадіони під час матчів цього літа. Наразі Санкт-Петербург та Баку підтвердили змогу прийняти 50% глядачів на стадіонах.

Будапешт прагне заповнити 100% місць на стадіоні, але з суворими вимогами до входу на стадіон для глядачів. Амстердам, Бухарест, Копенгаген, Глазго, Рим та Севілья будуть приймати від 25% -33% місткості стадіону.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Лондон поки що підтвердив мінімальну заповнюваність 25% для перших трьох групових матчів та матчів 1/8 фіналу, а Мюнхен прагне пропустити мінімум 14500 глядачів, що відповідає приблизно 22% місткості стадіону.

Нагадаємо, що через пандемію коронавірусу, чемпіонат Європи з футболу 2020 року довелося відкласти 12 місяців. Змагання пройдуть з 11 червня по 11 липня 2021 року.