Як зазначається у пояснювальній записці до документа, вносяться зміни до порядку формування та використання сертифіката, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19, негативний результат тестування або одужання від коронавірусної хвороби, в частині встановлення строку чинності COVID-сертифікатів на рівні 270 днів.
Кабінет Міністрів змінив порядок формування та використання сертифіката, що підтверджує вакцинацію проти COVID-19. Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка під час засідання уряду.
“Дана постанова регулює питання видачі сертифікатів після проведення бустерної дози вакцинації і скорочує термін дії сертифіката після вакцинації з 365 днів до 270 днів, тобто 9 місяців”, – сказав Віктор Ляшко.
Також він додав, що відтепер після вакцинації бустерною дозою, в “Дії” автоматично генерується ковід-сертифікат, який матиме термін дії 270 днів.
Також змінами визначається порядок формування та використання COVID-сертифікатів на підставі бустерної дози, а також уточнюється термін “іноземний COVID-сертифікат”.
Окрім того, постановою змінюються зразки COVID-сертифікатів, зокрема, зазначається факт про вакцинацію бустерною дозою.
Нагадаємо, з 10 січня 2022 року в ЄС скорочено термін дії документів про вакцинацію від COVID-19 до 270 днів.
Постанову ухвалено з доопрацюванням в Секретаріаті Кабінету Міністрів.
Читайте нас у telegram