В Україні подорожчало оформлення біометричних паспортів

Громадяни, які оплатили адміністративні послуги та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2021 року, отримають документи за старою ціною.

В Україні з 1 січня зросла вартість оформлення біометричних документів. Про це повідомляє kyiinfo з покликанням на пресслужбу Державної міграційної служби України.

“З 1 січня 2022 року Державне підприємство “Поліграфічний комбінат “Україна” через підвищення цін на сировину та матеріали змінює вартість бланків окремих біометричних документів. У зв’язку з цим зросте загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон”, – йдеться у повідомленні.

Відтепер оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки протягом 20 робочих днів коштуватиме 372 грн (126 за адміністративну послугу і 246 гривень за бланк), а за 10 робочих днів – 498 гривень (252 за адміністративну послугу і 246 гривень за бланк). Перше виготовлення паспорта в такій формі залишиться безкоштовним.

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон терміном до 20 робочих днів коштуватиме 733 гривні, а у строк до 7 робочих днів або до 3-ох (за наявності підстав) – 1085 гривень.

Читайте нас у telegram