В самопроголошеному Придністров’ї прикордонники вбили чоловіка

Сьогодні, 12 травня, офіційно підтверджено загибель громадянина в Зоні безпеки. За попередніми даними, до цього можуть бути причетні співробітники прикордонної служби.

Про це повідомляє kyiinfo

Інцидент стався 11 травня неподалік від села Рескець Штефан-Водського району. Бюро реінтеграції інформує, що причиною того, що сталося міг стати конфлікт на лінії розмежування, додавши, що придністровські силовики забрали тіло загиблого.

«Політичному представнику Тирасполя в процесі переговорів з придністровського врегулювання було запропоновано надати детальну інформацію по цій справі і роз’яснити обставини, в яких труп людини був перевезений на лівий берег Дністра співробітниками так званих силових структур з регіону», – йдеться в прес-реліз Бюро з реінтеграції РМ.

Напередодні молдавські ЗМІ написали про те, що 47-річний чоловік загинув у водах річки Дністер, після спроби відплисти від придністровських прикордонників.

Трагедію розглянуть на засіданні Об’єднаний контрольної комісії (ОКК – сумісний керівний орган миротворчої операції). Про те, що сталося також були повідомлені посередники і спостерігачі в переговорному форматі «5 + 2» (ОБСЄ, Росія та Україна – посередники в переговорному процесі, США і Євросоюз – спостерігачі).

Влада Придністров’я від коментарів поки утримуються.