В Росії почали перевіряти бойову готовність Східного віськового округу

Східний військовий округ розпочав раптову перевірку бойової готовності з висуванням низки частин та з'єднань на полігони у значній відстані від місць дислокації

Про це повідомили у Міноборони РФ у п’ятницю — пише російський Інтерфакс.

«У рамках підготовки до проведення стратегічного командно-штабного навчання “Схід-2022” у військах Східного військового округу проводиться раптова перевірка бойової готовності», — йдеться у повідомленні.

«Під час перевірки підрозділи та військові частини Східного військового округу виконують комплекс заходів щодо приведення у вищі ступеня бойової готовності з виходом до районів зосередження», — наголошується в повідомленні.

«Ряд з’єднань та військових частин Східного військового округу в рамках раптової перевірки здійснюють марші комбінованим способом на незнайомі полігони, розташовані на значній відстані від пунктів постійної дислокації, для виконання навчально-бойових завдань», — заявили в Міноборони РФ.

Заходи, що проводяться, дозволять оцінити готовність військ ВВО «до виконання завдань з призначення після перегрупування на великі відстані» по території РФ, заявили у військовому відомстві.

У Міноборони РФ також зазначили, що «особлива увага буде приділена оцінці можливостей транспортної інфраструктури держави» щодо перевезення військ у встановлені терміни.

«У призначених районах підрозділам Східного військового округу належить відпрацювати широкий спектр завдань з організації всебічного забезпечення та виконати контрольні та залікові вправи з предметів бойової підготовки з проведенням тактичних навчань та бойових стрільб на віддалених полігонах», — йдеться у повідомленні.

У Міноборони РФ не уточнили, куди перекидають війська під час раптової перевірки ВПО. У Східний військовий округ входять частини та з’єднання в Забайкаллі та Далекому Сході.