В РОСІЇ ПЕРЕЙМАЮТЬСЯ, ЩО ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА ПОРОШЕНКА

Росія звинувачує Україну у відсутності реалізації "нормандського" формату, однак причина полягає в тому, що міністр МЗС Росії заявив - про неможливість проведення саміту за участі Нормандської четвірки. А винна все одно Україна.

Російські пропагандисти не забувають ні на мить перекинути відповідальність за обстріли, які здійснюють їх найманці на Сході, а президента Зеленського звинуватили в гуманітарній катастрофі.

Для своєї “аналітики” росіяни зібрали думки “експертів”.

На думку члена Ради з міжнаціональних відносин при президенті РФ Богдана Безпалько, переговори як в Мінському, так і в Нормандські форматі зайшли в глухий кут з вини української сторони.

«Українська сторона не виконує зовсім нічого з того, що закладено в цих зустрічах і в цих домовленостях. Так що ніякого руху назустріч немає, немає і ніякого сенсу проводити ці переговори. Ми знову про щось домовимося, що українська сторони буде ігнорувати. Зараз на всьому протязі кордону ДНР і України йдуть щоденні обстріли, в тому числі із застосуванням заборонених угодами видів зброї », – Безпалько.

На думку російських представників, ОБСЄ вже теж немає чого роботи в Україні, адже вони мовляв однобоко висвітлюють інформацію. Щоправда те, що факти однобокості симпатиків РФ від місії, які висвітлювались неодноразово, до уваги росіяни не беруть.

Що цікаво. Навіть екс-спікер так званої “Народної Ради ДНР” Андрій Пургін обмовився: «Ця заява не надто дипломатична, але в загальному-то воно відповідає поточній обстановці. З грудня не відбулося жодних змін, не було проведено розведення в тих місцях, де збиралися розводити сили і засоби, дуже важка обстановка збереглася на лінії зіткнення.” Звісно, не дипломатична, адже все сказане після “але” і так неважко було спрогнозувати.

Директор Інституту політичних досліджень російської Федерації Сергій Марков зайшов ще далі звинувативши Зеленського в гуманітарному геноциді.

Обстріли з боку України проводяться в рамках триваючої стратегії створення штучної гуманітарної катастрофи – політики державного тероризму, що проводиться Зеленським “