В РОСІЇ ПАНІКА ЧЕРЕЗ ВІРУС. ФОРУМ В СОЧІ ПІД ЗАГРОЗОЮ

Путін закликав мінімізувати в Росії жертви коронавірусу, мабуть там не все так яскраво, як звикли обманювати чиновники?

Форум в Сочі, куди і так ніхто не хотів їхати, скасують через китайський вірус. Путін закликав мінімізувати в Росії жертви коронавірусу, мабуть там не все так яскраво, як звикли обманювати чиновники?

Хоча якщо вірус вже гуляє Російською Федерацією, то громадянам є чого хвилюватись. Їх звичайно повідомлять про небезпеку, але десь через місяць-два, коли вже й не потрібно буде. Тут головне усвідомити, що “водка, часнок да лук” не допомагають. Не рятує молитва до Кіріла, свята вода і навіть косметика із збитого росіянами Боїнг МН17. Ви ж не забули про що мова?

Просто, мешебраття, станьте людьми нарешті, якби це складно вам не давалось. Бог з гори все бачить, за все прийдеться відповісти.

А поки бажаю вам не пчихати! Я поки заспіваю:

А впереди еще три дня и три ночи,
И шашлычок под коньячок – вкусно очень.
И я готов расцеловать город Сочи
За то, что свел меня с тобой.

СТОП! Пісенька Трофіма? Курва! Трофім брав участь у концерті “Дні Москви в Севастополі” в червні 2014 року, підписав звернення діячів культури Російської Федерації на підтримку політики президента РФ Володимира Путіна в Україні та у Криму, а також є довіреною особою чинного російського президента на двох останніх виборах.

Мишебраття, куди не поглянь – скрізь ваше імперське рило. Так що мені вас не шкода. Обсолютно = 0.

Блог. Редакція може не поділяти думку автора.