В РОСІЇ ДЕПУТАТ ВБИВ ДРУЖИНУ ЛОЖКОЮ, ОБМОТАВСЯ В ТРИКОЛОР І ВІДБИВАВСЯ ВІД КОПІВ ЛОПАТОЮ

Його дружина чинила опір завдавши також поранень йому, що потім з'ясували лікарі

Повідомляє Кий-інфо з посиланням на першоджерела

Як стало відомо, 30 вересня, 55-річного депутата доставили в травматологічне відділення, за попередньою інформацією, з травмами в області грудей. Однак медики побачили лише поверхневі ножові поранення в області серця, які обробили, але для госпіталізації підстав не було.

Шокіна відвезли в психіатричну лікарню імені Скворцова-Степанова, де 30 вересня відбулося виїзне засідання суду про обрання йому запобіжного заходу. Ігоря Шокіна арештували на два місяці.

Також стали відомі подробиці звірячого вбивства подружжя, в якому звинувачують Шокіна. Крім ножа під час нападу на 60-річну жінку він використовував ложки, вилки і камінь. На її тілі в області голови знайшли дві ложки, ще одну знайшли під час рентгену в голові загиблої. В роті у Тетяни Шокін виявили кляп і камінь, в рані на шиї осколки від вікна.

Ігоря Шокіна затримали вдень 28 вересня за дуже незвичайних обставинах неподалік від місця події. На ньому нібито практично не було одягу, лише роба і триколор, а від поліцейських він імовірно відбивався держаком від лопати, який знайшов на сусідській дачі. Тіло його дружини з множинними ножовими пораненнями було знайдено в їх будинку на вулиці Васильєва в Комарово.

Джерело: Фонтанка ру