В порт Чорноморська інвестують понад 100 млн доларів

Кернел та АМПУ інвестують в порт Чорноморська понад $100 млн

Підписуйтесь на нас у telegram

Міністерство інфраструктури та міжнародний зернотрейдер Кернел провели переговори щодо розвитку інфраструктури Чорноморського морського порту.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на Фейсбук-сторінку Міністерства інфраструктури України.

Повідомляється, що буде здійснено ряд проєктів сумарною вартістю понад 100 млн доларів. Зокрема, йдеться про реконструкцію існуючих та будівництво нових причалів, а також розширення підхідних залізничних шляхів. Зазначається, що це забезпечить підвищення вантажообігу порту й надходжень від портових зборів

«Сьогодні ми дійшли попередньої згоди щодо реалізації державно-приватного партнерства в оновленні гідротехнічної, складської та залізничної інфраструктури порту. І інвестор, і держава мають спільну мету — створити сучасні портові потужності під гарантію зростання вантажообігу. Зараз розпочинається розробка проєктної документації та оцінка інвестицій. І вже в другому кварталі цього року плануємо виходити на підписання взаємних зобов’язань держави та приватного інвестора», — прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Компанія та АМПУ зацікавлені в реконструкції наявних та будівництві нових причалів, а також розширені підхідних залізничних шляхів. Зокрема, це забезпечить можливість обробки сучасних суден.