В ПЕНІТЕНЦІАРНІЙ СЛУЖБІ ПРОЦВІТАЄ СЕПАРАТИЗМ?

Олександр Сердюк - полковник, (станом на 2015 рік). Регулярно скидає собі на стіну в соціальній мережі записи з російською пропагандою, які навіть про марковані двоголовим орлом.

Олександр Сердюк – полковник. Регулярно скидає собі на стіну в соціальній мережі записи з російською пропагандою та двоголовим орлом. Дуже цікаво, чи звертає на це увагу Служба Безпеки України?

Журналісти Інформаціного агентства Кий-інфо переглядаючи сторінки в соціальній мережі Фейсбук пенітенціарщиків України помітили цікаву особу.

Тимчасово виконуючого обов’язки першого заступника начальника територіального органу управління ДПтС України призначено полковника внутрішньої служби Сердюка Олександра Володимировича. Така новина з’являється на сайті пенітенціарників 02.10.2015 року.

Тут бачимо як пан Сердюк іспектує колонію на Буковині.

Більше інформації щодо його майна чи подальшої роботи поки що знайти не вдалось, однак більше можна почерпнути із його приватної стоірнки. Наприклад, окрім страждань за русским міром пан Сердюк підтримує проросійського політика Шарія.

Або просто любить поселфитись перед дзеркалом (швидше – помріяти, що він колись накачає м’язи), постити проросійського Вадима Рабіновича і тому подібне.

Та от фізичне здоров’я – це точно його справа особиста, на відміну від справ державних. Адже дуже прикро, коли в той час як наші хлопці майже щодня гинуть від російських куль, чиновник всеукраїнського рівня відкрито заявляє про “гражданскій конфлікт”.