В Одесі жінка вкрала яхту і врізалась в бетонну огорожу

В Одесі жінка з ознаками наркотичного сп’яніння викрала яхту та в’їхала у бетонну огорожу в морі, - повідомляє Кий-інфо з посиланням на поліцію Одещини

В поліцію надійшло повідомлення про викрадення яхти на морському вокзалі. Заявник розповів, що прийшов на причал, де залишив свій транспортний засіб, однак виявив його відсутність.


Екіпаж Патрульна поліція Одеської області разом з береговою охороною почали обстежувати прилеглу територію і виявили мале судно, що скоїло наїзд на бетонну огорожу в морі.

На яхті перебувала 25-річна жінка, яка мала ознаки наркотичного сп’яніння. Жінка розповіла інспекторам, що на яхті намагалась потрапити до Миколаєва.


Під час перевірки порушниці стало відомо, що вона перебуває у розшуку. Також на жінку двічі протягом року складали адмінматеріали за керування транспортними засобами у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. На порушницю склали адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами в стані сп’яніння) КУпАП та передали її слідчим.