В НАБУ ВЗЯЛИ НА РОБОТУ КОЛИШНЬОГО КОМІРНИКА?

В НАБУ влаштувався на посаду старшого оперативного співробітника Оперативно-технічного управління НАБУ колишній комірник, - повідомляє Станіслав Речинський на сторінці Facebook

“Несподівано конкурс на посаду виграв Михайло Саморай чоловік начальниці відділу кадрів НАБУ Олени Саморай. А ще минулого року Михайло Саморай шукав роботу комірником, на 12 тисяч гривень. Тепер він буде командувати оперативниками НАБУ отримуючи 50 тисяч гривень щомісяця. В декларації, яку подав Саморай, зазначається, що він у 2019 році отримав 167 тисяч гривень зарплати, що і складає приблизно складає 13 950 гривень на місяць, – пише Речинський.

Речинський вважає, що працевлаштувавши чоловіка начальника кадрів НАБУ Ситник розрахувався з начальницею управління кадрів за проведення вигідної директору НАБУ кадрової політики. Зокрема за те, що оформила «фейкове» звільнення Карєєва (суд визнав звільнення незаконним), який розкрив корупційні зв’язки Ситника та роботу бюро в інтересах фігурантів кримінальних справ.

Результати конкурсу на посаду в НАБУ відверто дивують.

8 кандидатів брали участь у конкурсі (виходячи з поданих декларацій в строки вказані умовами конкурсу), щонайменше п’ять з них мають належний досвід для роботи старшим оперативним співробітником НАБУ.

Зокрема Іван Гончаров – працівник Національної поліції України. Максим Валовий – працівник Департаменту патрульної поліції. Ярослав Вознюк – працівник Національної поліції України. Павло Бугрим – працівник Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Інна Правник – працівник Генеральної прокуратури. Але виграв конкурс – комірник.