В МИКОЛАЄВІ СТРІЛЯЛИ У ЧОЛОВІКА ДВОЄ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ-СПЕЦПРИЗНАЧИНЦІВ, ПЕРЕД ТИМ ВОНИ ОБМОЧИЛИ ЙОГО АВТО

Як повідомляє миколаївське видання "Новости N" - пригода сталась на проспекті Героїв Сталінграда. Двоє нетверезих чоловіків стали справляти природню потребу на припаркований легковик.

Як повідомляє миколаївське видання “Новости N” – пригода сталась на проспекті Героїв Сталінграда. Двоє нетверезих чоловіків стали справляти природню потребу на припаркований легковик.

Це побачив власник авто, який спустився з квартири та зробив зауваження чоловікам. Зав’язався конфлікт, в ході якого один з нетверезих чоловіків дістав пістолет та направив його на власника авто. Останній намагався відбігти, проте отримав кілька куль у ділянку спини. Очевидці викликали поліцію і “швидку”. Патрульні, що прибули, затримали стрілка.

Ним виявився старший лейтенант поліції роти спеціального призначення. Його товариш, сержант поліції, з місця події втік, був затриманий згодом. Постраждалого з травматичним пораненням було госпіталізовано. На місце пригоди прибуло майже все керівництво миколаївської поліції. Обставини пригоди з’ясовують слідчі ДБР.